E-mail kontaktowy Jubiler Max Ostrów Wielkopolski Kalisz
Telefon kontaktowy Jubiler Max Ostrów Wielkopolski Kalisz
Instagram Jubiler Max Ostrów Wielkopolski Kalisz
Facebook Jubiler Max Ostrów Wielkopolski Kalisz
Tło jubiler max

Nasza pracownia

Jest miejscem, w którym to Ty decydujesz, jaką biżuterię mamy dla Ciebie stworzyć. Wybierając jej wzór, formę, kolor materiału i co najważniejsze dostosowując ją do swoich możliwości finansowych. Skorzystaj z naszego doświadczenia w branży i stwórz unikatową biżuterię jakiej nie ma nikt!

Opisz nam swój pomysł na wymarzony wzór piersionka który widziałaś/eś na zdjęciu w gazecie lub napisz nam jak byś je przeprojektował/a.Realizujemy indywidualne projekty swoich klientów, dostosowując się do ich wskazówek i wraz z nimi tworzy niepowtarzalne wzory.

Odwiedź ulicę Wrocławską 35 i porozmawiaj z nami!

Gwarancja

jakości oraz wiarygodności:

  • Każdy brylant oraz inny kamień naturalny posiada swój certyfikat autentyczności. Opisuje on wszystkie parametry dotyczące kamieni.
  • Wszystkie wyroby posiadają próbę złota nadaną przez Urząd Probierczy.
  • W razie jakichkolwiek uszkodzeń wynikających z wady powstałej podczas produkcji wyrobów, producent pokrywa całkowity koszt naprawy.

Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów lub odwiedź nas w naszym sklepie.

Jesteśmy do twojej dyspozycji

na każdym etapie tworzenia. Doradzimy, jak rozwiązać kwestie techniczne i dopracować detale.

Jeśli nie posiadasz gotowej wizji, pomożemy Ci wymyślić ciekawy projekt i wykonać go dla Ciebie.

Dajemy Ci do wyboru szeroki wachlarz materiałów i technik, które pozwolą uzyskać spektakularny rezultat: różne kolory metali, eksperymentowanie z kształtami, matowanie powierzchni, dobieranie kamieni szlachetnych i syntetycznych. Wszystko to, co pozwoli na fantazyjne i stylowe ozdobienie swojej biżuterii.

Na skróty

Kontakt e-mailowy Jubiler Max Ostrów Wielkopolski Kalisz
Adres Jubiler Max Ostrów Wielkopolski Kalisz
Kontakt telefoniczny Jubiler Max Ostrów Wielkopolski Kalisz

Kontakt

Godziny otwarcia sklepu

  • Pon - Pt: 10:00–17:00
  • Sobota: 10:00–14:00
  • Niedziela: zamknięte

Odwiedź nas na:

Facebook Jubiler Max Ostrów Wielkopolski Kalisz
Instagram Jubiler Max Ostrów Wielkopolski Kalisz

www.jubilermax.pl © wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie - Bartosz Adamczyk

O nas

Nasza pracownia mieści się w Ostrowie Wielkopolskim na ulicy Wrocławskiej 35, od ponad 35 lat dobieramy, tworzymy i doradzamy klientom w sprawach biżuterii. Przychodząc do naszego sklepu otrzymują państwo fachową opiekę, doradztwo oraz profesjonalizm wykonania. Sprzedajemy gotowe stworzone przez nas wyroby oraz tworzymy specjalnie pod wymagania klienta. Każdy rozmiar jest dostępny ponieważ dopasowujemy je na bieżąco, mogą państwo również skorzystać z usługi grawerowania laserowego oraz tradycyjnego, grawerujemy wszystko czego Państwo sobie zażyczą na każdego rodzaju biżuterii. Mogą państwo również skorzystać z usługi, która polega na odwzorowaniu danej biżuterii prosto ze zdjęcia, specjalna maszyna przeskanuje zdjęcie i wykona wzór biżuterii którą następnie stworzymy. Robimy wszystkie typy obrączek.